Każdy lub prawie każdy serwis internetowy, powinien przynosić swojemu właścicielowi określone zyski. Nie jest to oczywiście łatwe, aby stworzyć coś, co przynosi określone dochody, nie znaczy to jednak, że realizacja takiego celu jest niemożliwa.

Wydaje się, że w dobie social mediów, w tym Facebooka oraz Twittera, nie ma miejsca na indywidualne portale randkowe. Większość ludzi, skupia się właśnie na tych dwóch, bardzo istotnych serwisach, niewiele osób natomiast korzysta z portali randkowych, tak przynajmniej się wydaje. Mimo to, najlepszy portal randkowy, jest w czołówce najlepiej zarabiających serwisów internetowych w Polsce? Skąd zatem, to wynika?

Portale randkowe są anonimowe

Portale randkowe, szczególnie te, które są prawidłowo zarządzane, są bardzo anonimowe. Facebook, wykorzystuje dane z maila, telefonu, kontaktów, informacje z Google oraz wiele innych. Tymczasem, w portalach randkowych, każdy pozostaje anonimowy, aż do momentu, w którym chce anonimowym zostać. Dla większości ludzi, jest to korzystne, ponieważ randki online nie zawsze wiążą się z poszukiwaniem partnera na stałe. Czasem, a raczej przeważnie, większość ludzi szuka kochanka, kochanki, kogoś na skok w bok lub po prostu do pogadania. W zależności od tego, jakie mamy plany wobec drugiej osoby, ujawniamy jej swoją tożsamość lub też nie.

Portale randkowe są ukierunkowane

To, dlaczego portale randkowe są tak popularne, wynika też z faktu, że są one ukierunkowane na konkretny cel. Oznacza to, że ludzie wchodzą tam w określonym celu. Większość ludzi na Facebooku, po prostu przebywa tam, szukając informacji, kontaktując się ze znajomymi. Tymczasem, znacząca większość ludzi na portalach randkowych szuka:

– partnera na dłuższy lub krótszy czas,

– kochanki lub kochanka,

– przygody erotycznej,

– przebywa tam z nudów lub z innego powodu.

Portale randkowe, mają to do siebie, że są po prostu bardzo wygodne dla większości z nich korzystających. Z jednej strony anonimowość, z drugiej dostęp do bardzo szerokiego spektrum użytkowników, którzy chętnie z nich korzystają.

Similar Posts

Dodaj komentarz